انجام اولترازد

انجام اولترازد

انجام اولترازد یکی از روشهای لاغری است که برای افرادی که چاقی موضعی دارند بسیار مناسب است خیلی ازافراد می خواهند ازشرچاقی وچربی های اضافه بدن خلاص شوند، همچنین چاقی منجر به بیماری های قلبی عروقی می شود و دربروز دیابت نوع یک نقش موثری دارد.امروزه چاقی معضلی است که باعث می شود اعتماد به نفس افراد تا حدی کاهش یابد واین افراد را برای انجام فعالیت‌های جمعی را تا حد مشکل دارند.

 

 

 

دستگاه اولترازد

امروزه برای لاغر کردن و کاهش وزن روشهای زیادی وجود دارد  ونتایج این تحقیقات مطلوب است  وروشهای مختلفی برای لاغری و کاهش وزن  برای افراد ارائه شده است . امروزه بیشترافراد به دلیل زندگی مدرن حاضر نیستند برای رسیدن به وزن ایده آل و و کاهش وزن زمان زیادی صرف کنند.  البته شما با  رژیم های غذایی و ورزش تنها می توانید وزن خود را کاهش دهید  در صورتی که حجم سلول های چربی بدن  کم نمی شود و این افراد با رعایت نکردن رژیم غذایی دوباره به وزن اولیه خود باز می گردند .

 

یکی از روشهای لاغری که در چند سال اخیر توسط بیشتر افراد استفاده می شودانجام اولترازد است . انجام اولترازد هیچ ترس و نگرانی برای فرد ندارد تا بدن را مجبور کند که به مقابله با چربیها  برخیزد در واقع با انجام اولترازد شما می توانید به وزن مطلوب برسید بدون اینکه  رژیم خاصی داشته باشید.

 

انجام اولترازد واز بین بردن چربی ها

با دستگاه اولترازد پزشک قادر است  با توجه به تکنولوژی مدرنی که این دستگاه دارد درعرض چند ساعت کوتاه وایجاد  فشار منفی درداخل سلول های چربی این چربیها نابود کند این چربیها ی که نابود شدهاند  بدون بازگشت هستند ازبین بردن چربی و سلول های چربی با اولترازد تنها یک جلسه لازم دارد و این چربی های آزاد شده  که به صورت مایع درمی آیند  از بدن خارج

می شوند. می توان گفت که  انجام اولترازد یک روش لاغری بدون  خطر ودر عین حال  مدرن می باشد که به راحتی می توانید  با این روش به وزن ایده آل خود برسید وشما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی به انجام اولترازد بپردازند. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که  انجام اولترازد برای تمام قسمت های بدن  بدون هیچ خطری انجام می شود.

 

تاریخچه اولترازد چیست

دو متخصص ایالات متحده  و ایتالیا به وسیله تغییرات در اولتراسوند داخلی لیپوساکشن موفق شده اندازند و این دستگاه با استخراج چربی ها روش جدید لاغری را  ایجاد کردند نام تجاری این دستگاه در اولترازد است  البته این دستگاه  ساخت کشور کره می باشد ودر عمل جراحی  لاغری استفاده می شود.

 

 

نحوه انجام اولترازد

با استفاده از این دستگاه پزشک امواجی را با طول موج مشخص  به سمت سلول های چربی  می فرستد تا با این روش  بتوانند این چربی ها را تخریب کنند. با انجام اولترازد پزشک  تلاش می کند به کمکاعمال فشار منفی و ایجاد حباب های افزایش یابنده سلول های چربی اضافی بدن را تخریب کند واین چربی های اضافه را به طور کامل نابود می کند  وبعد از انجام اولترازود این چربی ها به  صورت مایع در می آیند و سپس با مکش  از بدن خارج می شوند.

 

 

 

تفاوت اولترازد با دیگر روشهای لاغری

در روش‌های  دیگری لاغری  مانند بای‌پس معده و لیپوساکشن زخمی در بدن فرد باقی می‌گذارد در صورتی که با اولترازد این زخمها در بدن باقی نمی مانند و در هنگام اولترازد هیچ ،خونریزی، عفونت و درد ی بعد از عمل فرد مشاهده نمی کند . همچنین  فرد نیازی به استراحت پس از انجام اولترازد ندارد . البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که هزینه انجام اولترازد شکم نسبت به دیگر قسمت های بدن مناسب می باشد وشما می توانید بلافاصله بعد ازانجام اولترازد نتیجه جراحی را ببینید.این نتیجه درهمان ابتدا بعد از جراحی  قابل مشاهده است همچنین یک مزیت مهم اولترازد در این است که از بین رفتن چربی ها در انجام اولترازد به صورت  دائمی و برگشت ناپذیر می باشد .درهنگام انجام اولترازد، امواج در این دستگاه  به صورت پالسی و مستمر می باشد.

 

 

 

امواج پالسی درهنگام  انجام اولترازد،برای نواحی حساس مانند غبغب به کار می رود . درحالیکه امواج مستمرکه انرژی بالاتری نسبت به امواج پالسی  دارند برای قسمت هایی که دارای چربی بالاتراست استفاده می شود .درهنگام انجام اولترازد برخلاف دستگاههای دیگر که وجود دارد  پزشک می تواند فرکانس را  تنظیم  کند ویا تغییردهد. فرکانس دستگاه اولترازد در حدود ۲۶ تا ۵۰ کیلوهرتز و قدرت خروج آن ۱۰۰ وات می باشد.

 

مزیت انجام اولترازد

اولترازد یکی از دستگاههای تخلیه چربی است که نسبت به دیگر دستگاههای تخلیه چربی مزیت هایی دارد یکی از مزیت ها انجام اولترازد نسبت به دیگر دستگاهها در این است که تخلیه چربی در اولترازد دائمی است  .البته در انجام اولترازد ، این امکان وجود ندارد که چربی ها به حالت قبل از انجام اولترازد برگردند. یکی دیگراز مزیت های انجام اولترازد در این است که می توان چربی های چند نقطه از بدن را به صورت همزمان تخلیه کرد .بنابراین شما با انجام اولترازد می توانید حجم زیادی از چربی ها را بدن خارج کنید.

 

 

لیفت پوست  توسط انجام اولترازد

با دستگاه  اولترازد می توان علاوه بر اینکه چربی ها را تخلیه کرد می توان  با  اولترازد امکان لیفت و کشش پوست نیز با امواج  اولترازد برای فرد ایجاد کرد وبا امواج هایفو ، می توان تحریک کلاژن سازی پوست را افزایش داد تا از  افتادگی پوست بعد از جراحی جلوگیری کند .بنابراین می توان گفت هزینه اولترازد شکم و سایر قسمت های بدن هزینه ی اضافی محسوب نمی شود.

 

http://sarms.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *