لاغری موضعی با دستگاه

لاغری موضعی با دستگاه

لاغری موضعی با دستگاه

لاغری موضعی ، خیلی از افراد دارای وزن ایده آل و متناسبی هستند ولی دربرخی نواحی بدنشان چاقی موضعی دارند که به علت تجمع چربی در اطراف پهلوها ، شکم ، باسن و ران ها می باشد و در بعضی مواقع این چاقی بصورت سلولیت با تجمع چربی بصورتی که پوست آن ناحیه به شکل پوست پرتقال می شود ظاهر می شود.

 

لاغری موضعی با دستگاه

در حالت سلولیت توده های چربی در برخی نواحی بدن در زیر پوست تجمع پیدا می کنند و باعث برجستگی در آن ناحیه می شوند که به سبب کاهش جریان خون در این نواحی می باشد و این حالت در زنان بیشتر از مردان قابل مشاهده است.

دیده می شود که افراد برای اینکه این نواحی را لاغر کنند به انواع رژیم ها روی می آورند ولی متاسفانه این رژیم باعث لاغری ناحیه مورد نظر نمی شود بلکه باعث لاغری کلی در بدنشان می شود.

در مواجه با چنین مشکلی به این افراد توصیه می شود همزمان با پیروی از یک رژیم غذایی صحیح،به فعالیت بدنی بپردازند و از دستگا ههای لاغری استاندارد برای لاغری موضعی استفاده کنند.

 

خیلی از افرادی هم که قصد لاغری موضعی دارند ،از عمل جراحی و بی هوشی که می توانند تهاجمی باشند واهمه دارند و دوست ندارند این روش ها را تجربه کنند. به این افراد توصیه می شود از روشهای غیر تهاجمی و بدون خطر مانند دستگاه لاغری MAX-3که تر کیبی از RF ، کویتیشن و واکیوم می باشد استفاده کنند. این روش با دارا بودن طول موج مشخص،چربی های موضعی را از بین می برد.

 

RF یا رادیو فرکانسی چیست؟

این روش با بهره گیری از جریان الکتریکی سالهاست که کاربرد دارد و اززمانی که الکتریسیته کشف شد این روش مورد استفاده قرار می گیرد. از این روش برای رفع علائم پیری و چین و چروکها و سلولیت وتجمع چربی در مناطق مختلف بدن استفاده می شود و در لاغری موضعی روشی بسیار موثری می باشد.

روش RF دو نوع uni polar و biopolar دارد که در آن ها امواج رادیو فرکانس به ترتیب تا عمق تقریبی ۲۰ میلی متر و ۲تا۴ میلیمتر نفوذ می کنند. حالت اول بر پوست و بافت چربی زیرآن تاثیر می گذارد ولی حالت دوم فقط روی پوست و کلاژن سازی آن تاثیر می گذارد و این روش جهت جوانسازی و سفت کردن پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه RF tightening دستگاهیست که در آن امواج رادیویی فرکانس بالا تولید می شوند و آن را از بافت های بدن عبور می دهند که در این نواحی حرارت ایجاد می کند که از این حرارت به طور کلی دو برای موارد زیر استفاده می شود.

 

۱-درمان سلولیت و لاغری موضعی

۲-جوان سازی و کلاژن سازی برای ازبردن چین و چروکها و خطوط اخم و خط لبخند

وکیوم

دستگاه به کار رفته در این روش همانند دستگاه ماساژ می باشد که با مکش باعث نفوذ بهتر امواج رادیو فرکانسی می شود و جریان خون و جریان لنف ارتباط بهتری برقرار می کند و این کار سبب دفع مواد زائد از بدن شده و سبب تبادلات پالسی انقباضات عضلات می شود. این کار مثل ورزش کردن می باشد و باعث بالا رفتن سوخت و ساز و شکسته شدن چربی ها و در نهایت کاهش سایز می شود.

Cavitation

در این روش یک نوع از امواج صوتی ( اولترا سوند) که دارای فرکانس بالایی هستند با مولکول های آب برخورد می کنند و باعث ایجاد حباب های ریزی می شوند که اصطلاحا به آن ها کویتیشن می گویند.

اولترا سوند روشی است آسان و بدون درد که انجام آن در زمان کوتاهی (چیزی حدود ۴۵ دقیقه الی ۱ ساعت) انجام می شود و تاثیر زیادی در دزمان سلولیت دارد . در سالهای ۲۰۱۱ روش کویتیشن یک روشی جدید برای لاغری موضعی به حساب می آمد و کاربرد کمی داشت ولی زیاد انجام نمی شد و و به جای ان بیشتر از لیپوساکشن استفاده می شود ولی کم کم با شناخته شدن مزایای کویتیشن که از جمله این مزایا سرعت انجام آن و کم هزینه تر بودن آن بود جای لیپوساکشن را گرفت.

کویتیشن روشی ایمن و تاثیر گذاردرلاغری موضعی می باشد و بدون نیاز به عمل جراحی انجام می شود . در این روش امواج اولتراسوند با فرکانسی که به مولکولهای چربی می فرستند باعث ایجاد حباب های میکروسکوپی می شوند که مولکول های چربی را می شکنند و سپس از طریق لنف دفع می شوند.

کویتیشن برای لاغری کلی کاربرد ندارد و بر نواحی ای همچون ران،پهلوها و باسن تاثیر می گذارد.

پس از انجام کویتیشن فرد باید فعالیت بدنی مناسبی داشته باشد و رژیم غذایی را خیلی خوب رعایت کند و ازمصرف غذاهای پرچرب و پر کالری بپرهیزد.

دستگاه لاغری ۳ – MAX، تر کیبی از RF ، کویتیشن و واکیوم می باشد و یک روش تاثیر گذار در از بین بردن چربی ها ی موضعی می باشد و در هر جلسه تغییر سایز به طور واضح قابل تشخصی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *